پوستر حلقه ۲۱؛ ۲۸خردادماه ۱۳۹۳

26
0

دوباره حلقه هنر!
حلقه هنر در سال ۹۳ از خردادماه دوباره شروع به کار خواهد کرد. جلسه نخست ۲۸ خردادماه. این بار در سالن شهید جان‌بزرگی دانش‌کده هنرهای کاربردی دانش‌گاه هنر.
جلسه بیست‌ویکم حلقه هنر چهارشنبه بیست و هشت خردادماه ۹۳، با دو برنامه اصلی برگزار می‌گردد. نخست اکران فیلم کوتاه سینمایی روبه‌قبله ساخته امیرمهدی پوروزیری به همراه تحلیل و گفت‌گوی پیرامون اثر با حضور کارگردان اثر و تحلیل‌گران سینمایی حلقه هنر خواهد بود. در بخش دوم مجموعه جلدسازی‌های فاطمه اخوان با روی‌کردی الهامی از جلدهای دوره تیموری ویژه طراحی جلد مصحف شریف نهج‌البلاغه توسط هنرمند به نمایش درمی‌آید و با حضور کارشناسان حلقه هنر پیرامون آثار تحلیل و گفت‌گو می‌شود.

شرکت برای عموم در جلسات حلقه هنر آزاد است. 

دوستان همان‌طور که می‌دانید به طور ناخواسته جلسات حلقه هنر دو ماهی برگزار نشد. همین مساله شاید برخی از مخاطبان را دل‌سرد کرده باشد. برای شروع دور جدید هم‌کاری و هم‌راهی‌تان را صمیمانه می‌طلبیم. لطفا در اطلاع‌رسانی جلسات حلقه هنر به دوستان و فعالان عرصه هنر یار ما باشید.

جلسه ساعت پنج و نیم بعدظهر شروع خواهد شد و تا بیست و پانزده‌دقیقه ادامه خواهد داشت. برای رعایت نظم نیاز به هم‌کاری شما دوستان داریم.

زمان جلسه بیست‌و‌یکم : چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ؛ ساعت ۵:۳۰ الی ۸:۱۵ بعدظهر

مکان: پردیس هنرهای کاربردی دانش‌گاه هنر، سالن شهید جان‌بزرگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *