هفته هنر عاشورایی ۹۲

45
0

با گذشت یک سال و اندی از تاسیس حلقه هنر، و قریب به هفت ماه از برگزاری دوره جدید آن، حالا حلقه هنر به یک جریان تبدیل شده‌است و جامعه‌ی هنری مناسبی نیز مخاطب و برگزارکننده آن هستند. این حرکت بدون کمک دوستان حلقه هنر در نهادهای دولتی و دانش‌گاهی و استودیوهای خصوصی و نیز فردفرد هنرمندان هیئت هنر ممکن نبود. در این میان از معاونت فرهنگی دانش‌گاه هنر، هیئت هنر، خانه طراحان انقلاب اسلامی، خانه فیلم داستانی به عنوان نهادهایی که با هم‌راهی و کمک خود حلقه را حمایت می‌کنند و استودیوهای خصوصی نظیر استودیو سه‌درچهار که عهده‌دار بسیاری از زحمات برگزاری حلقه هنر هستند تشکر ویژه داریم.
حلقه هنر در نظر دارد تا در ایام سوگ‌ حماسه‌ی حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع)، نمایه‌‌ای از آثار هنری عاشورایی در طول هفت روز در قالب هفته‌ی هنر عاشورایی حلقه هنر، برگزار کند. این هفت روز به هفت قالب هنری مستفل اختصاص پیدا کرده است که برمبنای آثار هنری تولیدی در ۹ دوره برگزاری سو‌گ‌واره هنر و حماسه هیئت هنر تنظیم شده اند. این هفت قالب عبارت‌ند از : ۱- موسیقی،‌ ۲- گرافیک، ۳- عکس، ۴- سینما و موشن‌گرافیک، ۵- صنایع دستی و حجم، ۶- تئاتر، ۷- نقاشی و تصویرسازی. 

برنامه‌ی روزهای هفته هنر عاشورایی با الگویی شبیه به برنامه حلقه هنر خواهد بود. هنرمندان پس از ارائه آثار خود در گفت‌گویی صمیمی بر روی سن حلقه هنر، پیرامون هنر عاشورایی صحبت می‌کنند. هنرمندانی که علاقه‌مند هستند تا در کنار آثار هیئت هنر در نمایه هفته هنر عاشورایی آثار خود را نیز ارائه دهند و لازم است با ایمیل حلقه هنر یعنی  circleofart@gmail و یا شماره تلفن دبیرخانه حلقه هنر یعنی ۶۶۵۹۶۹۳۲ (فقط صبح‌ها) ارتباط برقرارکنند.
مکان برگزاری هفته هنر عاشورایی حلقه هنر: تهران، خیابان ولی‌عصر، روبه‌روی بزرگ‌مهر، دانش‌گاه هنر، پردیس هنرهای کاربردی، سالن فارابی
زمان برگزاری هفته هنر عاشورایی حلقه هنر: دوم تا دهم آذرماه ۱۳۹۲ به استثنای پنج‌شنبه و جمعه / ساعت دو و نیم بعدظهر الی پنج‌ و نیم بعدظهر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *