در این صفحه با هنرمندانی که در جلسات حلقه‌ هنر اثر هنری یا گفتار هنری ارائه داده‌اند آشنا می شوید. بیوگرافی‌های مختصر مربوط به هر هنرمند توسط خود ایشان و مختص حلقه هنر نوشته شده است.

 

 

 

آقایی؛ محسن

فارغ التحصیل طراحی صنعتی از دانشگاه هنر تهران

دانشجوی کارشناسی ارشد تهیه کنندگی تلوزیون دانشگاه صدا و سیما

دارای سوابق اجرایی در زمینه های هنرهای مفهومی،عکاسی،گرافیک و پوستر،صفحه آرائی، تدوبن، موشن‌گرافیک، تصویربرداری و اجرای دکور و طراحی فضاهای نمایش‌گاهی

اصل روستا؛ مصطفی

بزرگ‌زاده؛ مجید

پزشکی؛ فرزانه

خوش‌بختیان؛ مصطفی

زند؛ علی‌رضا

عاشق هندسه‌ی مسطحه و باغ‌بانی بودم .سال اول کنکور را با مجموعه‌ای از بدبیاری‌ها و آب‌یاری درختان باغ پدری، با ناکامی طی کردم .تمسخر دوست و آشنا مرا بر آن داشت که بار دیگر به بازی درین چرخ گردون بازگردم و این بار سر از کارشناسی معماری دانشگاه هنر درآوردم. در حال حاضر، جدا از تحصیل معماری به اجرای مجموعه کارهای میان‌رشته‌ای هنر و نمایش آن‌ها در دانش‌گاه برای بیان دیدگاه‌هایم می‌پردازم. 

علاقمند به اجرای مجموعه کارهای هنری-مفهومی در رشته‌های مختلف هنر و شاید حتی در معماری ...

صف‌آرا؛ حمید

کسزایی؛ محمدحسین

لطفی‌زاده؛ صادق

آدمی هستم علاقه مند به دنیای تصویر. از نقاشی و طراحی گرفته تا ساخت ماکت و ... که یادگاری دوران بچگی ام است. جبر زمانه باعث شد  دوره راهنمایی و دبیرستان  را در فضای فنی بگذرانم. یادگار دوران دبیرستان علاقمندی به دنیای فیزیک، بخصوص فیزیک مدرن و برنامه نویسی بود. رشته معماری تنها پلی بود که میتوانست من را به دنیای هنر بازگرداند. بخت یار من بود. معماری همان چیزی بود که میخواستم. به خاطر ماهیت رشته معماری باید از همه چیز می خواندیم و خیلی چیزها را تجربه می کردیم. در یکی از این تجربه های خطر ناک بود که به گرافیک و دنیای سی جی آلوده شدم. و بدین ترتیب وارد جرگه  بی شمار آدم هایی شدم که در رشته ای که درس خوانده اند فعالیت نمی‌کنند.

مرتضایی؛ سیده فاطمه

کارشناس گرافیک از دانشگاه سوره

مفیدی‌کیا؛ محمدباقر (م.ب.مهاجر)

فارغ التحصیل مقطع کارشناسی نویسندگی و کارگردانی از دانشکده صدا و سیما با اندکی طبع شاعرانگی. ساخت یا مشارکت در ساخت تعدادی آثار تصویری به عنوان نویسنده، کارگردان، تدوین‌گر، بازیگر، بازیگردان، تصویربردار، مدیر تولید، مشاور کارگردان، نریتور و ... به علاوه قلمی‌هایی در حوزه نقد سینمایی یا مقاله تحلیلی مرتبط و البته تدریس فیلم‌سازی در نهادهای مختلف.  نویسنده و کارگردان فیلم‌های داستانی کوتاه "نقطه طلایی"، "قطعه سپید"(تندیس نقره‌ای بخش دفاع مقدس پنجمین جشنواره فیلم 100)،"عطر نمناک حیات" و " ... و دیگر هیچ نبود"(تندیس فانوس زرین بهترین فیلم داستانی بخش انقلاب اسلامی سومین جشنواره فیلم عمار)، فیلم مستند "آنجا که دچار شدیم"، نویسنده فیلمنامه سینمایی اقتباسی"زندانی فاو"(تندیس و جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم مقاومت،) و .....

ناصری؛ مینا

 

 

*ترتیب چینش بیوگرافی‌های هنرمندان براساس ترتیب الفبایی ست

 

بیوگرافی هنرمندان شرکت‌کننده در حلقه هنر
از زبان خودشان